אינדקס אתרים
1
 
1
אינדקס קישורים למידע בישראל מאמרים בנושא טכנולוגיה ומחשב שימושון מידע שימושי לוחות / קניות / מכירות פומביות / השוואת מחירים אינדקס אתרי ילדים ונוער רק דואר בעברית יענה! רק דואר בעברית יענה! אינדקס אתרי ילדים ונוער לוחות / קניות / מכירות פומביות / השוואת מחירים שימושון מידע שימושי מאמרים בנושא טכנולוגיה ומחשב אינדקס קישורים למידע בישראל אינדקס קישורים למידע בישראל מאמרים בנושא טכנולוגיה ומחשב שימושון מידע שימושי לוחות / קניות / מכירות פומביות / השוואת מחירים אינדקס אתרי ילדים ונוער רק דואר בעברית יענה! אינדקס קישורים למידע בישראל מאמרים בנושא טכנולוגיה ומחשב שימושון מידע שימושי לוחות / קניות / מכירות פומביות / השוואת מחירים אינדקס אתרי ילדים ונוער רק דואר בעברית יענה! רק דואר בעברית יענה! אינדקס אתרי ילדים ונוער לוחות / קניות / מכירות פומביות / השוואת מחירים שימושון מידע שימושי מאמרים בנושא טכנולוגיה ומחשב אינדקס קישורים למידע בישראל אינדקס קישורים למידע בישראל מאמרים בנושא טכנולוגיה ומחשב שימושון מידע שימושי לוחות / קניות / מכירות פומביות / השוואת מחירים אינדקס אתרי ילדים ונוער רק דואר בעברית יענה! רק דואר בעברית יענה! אינדקס אתרי ילדים ונוער לוחות / קניות / מכירות פומביות / השוואת מחירים שימושון מידע שימושי מאמרים בנושא טכנולוגיה ומחשב אינדקס קישורים למידע בישראל אינדקס קישורים למידע בישראל מאמרים בנושא טכנולוגיה ומחשב שימושון מידע שימושי לוחות / קניות / מכירות פומביות / השוואת מחירים אינדקס אתרי ילדים ונוער רק דואר בעברית יענה! אינדקס קישורים למידע בישראל מאמרים בנושא טכנולוגיה ומחשב שימושון מידע שימושי לוחות / קניות / מכירות פומביות / השוואת מחירים אינדקס אתרי ילדים ונוער רק דואר בעברית יענה! אינדקס קישורים למידע בישראל מאמרים בנושא טכנולוגיה ומחשב שימושון מידע שימושי לוחות / קניות / מכירות פומביות / השוואת מחירים אינדקס אתרי ילדים ונוער רק דואר בעברית יענה!

קריירה בתיירות - כל מה שרציתם לדעת

העולם שופע במקצועות וקריירות מפה ועד הודעה חדשה, הפעם אנחנו רוצים לדבר איתכם על קריירה בתיירות,
העבודה בענף התיירות היא משימה שמצריכה לא מעט כוחות נפשיים בשל העובדה שמרבית המשימות היומיומיות נעשות בצורה פרונטלית או טלפונית אל מול לקוחות, לקוחות שלפעמים כמו שכולנו יודעים מצריכים לא מעט אנרגיות נפשיות שלא כולם יכולים ומסוגלים לקחת חלק ממנה.
אז בשביל להבין טוב יותר את העולם הזה שנקרא תיירות ואם אתה בכלל יכול לקחת חלק ממנו, אנו ממליצים לכם בחום לקחת 10 דקות מזמנכם ולקרוא את המאמר שישפוך אור על הכל ויסביר לכם בצורה ברורה ופשוטה מהי הקריירה בענף הזה.

מגוון תפקידים לבחירתך וכאלו שאולי יתאימו במיוחד בשבילך
עולם התיירות כפי שכבר ציינו מלא וגדוש במקצועות מפה ועד הודעה חדשה, המקצוע הראשון שאנחנו חושבים עליו כאשר מישהו אומר את המילה "תיירות" זה מלונות, טיסות, מדריכי טיולים ועוד איזה כמה שמות מפוצצים בתחום שמזכירים לנו את ניחוחות הטיול האחרון שלנו בארץ או בעולם.
אז נכון שהמילים המפוצצות שהזכרנו הם בהחלט חלק בלתי נפרד ואפילו העיקרי בענף, אבל בכל תחום כזה ישנם עשרות מקצועות שכל אחד מהם לוקח חלק בתעשיית האירוח והפנאי המטורפת בעולם בלי שום ספק. קחו לדוגמא את תחום ה"טיסות", אז בתחום הטיסות בנוסף לטייסים, דיילי הקרקע והאוויר, או נציגי השירות במרכז ההזמנות דרכם הזמנתם את כרטיס הטיסה שלכם ישנם עוד לא מעט מקצועות, כגון: מנהלי מחירוני טיסות, שיווק ומכירות, טכני ומהנדסי תעופה, משרות ניהול בכירות, הנהלת חשבונות בשביל שמישהו ינהל את הכסף הגדול, עובדי מחלקת אינטרנט שהיום בלעדיהם אפשר לסגור את השער וללכת הביתה, ועוד מגוון גדול ורחב של מקצועות אשר מרכיבות ניהול תקין ויציב של חברת תעופה.

רוצים שניקח את תחום המלונאות כדוגמא..? בבקשה!

במלון בנוסף לפקיד הקבלה שמקבל את פניכם, או המלצר בחדר האוכל של בית המלון ישנם עוד עשרות תפקידים שנעשים מתחת לפני השטח
תפקידים שבלעדיהם אין לאותו בית מלון זכות קיום, כגון: עובדי משק וניקיון, הנהלת חשבונות, אופרציה, ביטחון, עובדי מחלקת כנסים ואירועים, מחלקת אחזקה,
הטבחים שדואגים שתלכו במלון שבעים ומרוצים, ואפילו אותו מציל בבריכה אשר מפקח ושומר שלא יהיו חס וחלילה פצועים או כאלו שיקפחו את חייהם
בעת הבילוי בבריכת בית המלון.

בקיצור כמו שהבנתם יש לא מעט מקצועות ותתי מקצועות בתיירות וכמובן שלא הכל מתחיל ונגמר בחברות תעופה או בתי מלון,
ישנם עוד הרבה מקצועות מעבר, מה אתם שואלים את עצמכם...?
בבקשה...וננסה להיות מתומצתים בגלל שזה יכול לא להסתיים לעולם J
אופרציה, מפעילי אטרקציות, אנשי מכירות, אנשי ביטחון, הנהלת חשבונות, יועצי תיירות וסוכני נסיעות, עובדי הפקת כנסים ואירועים, מדריכי טיולים בארץ ובחו"ל,
מחלקות מזון ומשקאות שונות במלונות או מסעדות יוקרה המקבלות כמות גדולה של סועדים, מלצרים, אנשי טכנולוגיה למינהם שכיום תפסו את קדמת הבמה בכל הקשור לתיירות וטכנולוגיה, סיטונאות ורכש, מחלקות ספא למינהם ועוד מגוון גדול של מקצועות חופשיים בענף.
בשביל למצוא את רשימת המקצועות המלאה אנו מציעים לכם להיכנס למשרד התיירות ושם למצוא את כל המידע על המקצועות השונים.

למצוא עבודה בתיירות

את האמת שלמצוא עבודה בענף התיירות יכול להיות חלק קשה ויכול להיות קל, תלוי את מי שואלים כמובן,
מצד אחד כאשר אתה לא מצפה ליותר מדי ומוכן לעבוד בכל מקצוע רק בשביל לעבוד בענף אז אין ספק בכלל שתמצא עבודה ובקלות אפילו כי השוק מוצף וענף התיירות צמצ לעובדים חדשים, במיוחד בענף המלונאות שהולך ומתפתח עם השנים, כמובן שהקלות במציאת עבודה גוררת איתה משכורת התחלתית שלא תמיד הכי גבוהה ולא תמיד לפי הציפיות, אבל ככה זה בכל מקצוע פחות או יותר, לעומת זאת הבכירים או אלו בכלי הוותק שמחפשים עבודה בענף לפעמים נתקלים בלא מעט קשיים בשל הדרישות לשכור גבוהה יחסית, מה שלצערנו הרבה פעמים נופל בין הכיסאות בשל רווחיות לא הכי גבוהה שקיימת בענף התיירות, אך כמובן שכמו בכל דבר הטובים והרציניים מוצאים את מקומם לבסוף ולשמחתנו שוק התיירות רק הולך וגדל עם השנים ומציע עוד משרות שונות לעובדים בתחומים שונים, בשביל לחפש ולמצוא עבודה אנו ממליצים בחום על לוח דרושים בתיירות של טרוול ג'ובס שמציע שליחת מועמדות וקורות חיים לעשרות משרות זמינות בענף און ליין בחינם ללא עלות כספית!
השנים ומציע עוד משרות שונות לעובדים בתחומים שונים, בשביל לחפש ולמצוא עבודה אנו ממליצים בחום על לוח דרושים בתיירות של טרוול ג'ובס
הלוח מציע שליחת מועמדות וקורות חיים לעשרות משרות זמינות בענף און ליין בחינם ללא עלות כספית!