חזיות ספורט טיפים לקנייה של חזיית ספורט

קטגוריה: ביגוד ספורט
חזיות ספורט - טיפים לבחירת חזיות ספורט

 

חזיות ספורט, חזיית ספורט שחורה400

חזיות ספורט – טיפים לקנייה חכמה של חזיית ספורט

ספורט חשוב לנו, ואת זה כולנו יודעות, אבל מה קורה עם לבוש הספורט, כזה שאותו אנו לובשות בזמן הספורט? מי שעוסקת בספורט, מתאמנת באופן חובבני או אולי מקצועי, וודאי נתקלה במהלך חייה במגוון רחב של חזיות ספורט, שמיועדות לספורטאיות בגילאים שונים ובמידות שונות. יש שפע של דגמים כיום, בניגוד לעבר, עיצובים מרהיבים וגם איכויות שונות והבחירה – לא תמיד קלה. ובכל זאת, כשאנו מחפשות חזיות ספורט, חשוב לתת תשומת לב לכמה דגשים עיקריים כדי להבטיח מענה מתאים:

מידת החזייה

המידה היא אולי הפרמטר החשוב מכל. לכל אחת מאתנו מידה שונה של חזייה ועל חזיית הספורט שאנו בוחרות להתאים לנו באופן מדויק כדי להבטיח את הנוחות הנדרשת. ישנן חזיות ספורט צרות, יש כאלו שהן רחבות, יש חזיות ספורט שמתאימות למידות גדולות ויש למידות קטנות. כדי לוודא שהמידה מתאימה יש למדוד את ההיקף ואת הקאפ. חשוב שהחזייה תשב עלינו טוב, לא תהיה רופפת, אך גם לא הדוקה מדי, כך שתקשה עלינו את התנועה.

סוג ואופי הפעילות שלנו

לנשים הנוהגות לרוץ, תתאים חזיית ספורט מסוג אחד ולנשים שעושות יוגה בעיקר, תתאים חזיית ספורט מסוג אחר. לכל סוג ואופי פעילות מתאימות חזיות ספורט שונות ועלינו להגדיר תחילה את הצרכים שלנו, ולהתייחס בין היתר לפעילות הספורט עצמה, כדי למצוא את החזיה המתאימה.

תדירות הפעילות הספורטיבית שלנו

חלק מאתנו עוסקות בספורט מדי יום, באופן קבוע ואפילו כמה שעות רצופות. אחרות עושות זאת אחת לשבוע ושעה או שעה וחצי בלבד בכל פעם. כשאנו מחפשות חזיות ספורט, עלינו להתייחס גם למשך הפעילות. כמה זמן אנו צפויות לעסוק באותה הפעילות וללבוש את החזיה. לפעילות ממושכת מאד חשוב לבחור חזייה שנוחה ונעימה על הגוף, כזו שסופגת היטב את הזיעה ולא יוצרת שפשופים לא נעימים.

מבנה הגוף שלנו וגם הגזרה

לכל אחת מאתנו מבנה גוף שונה וגם גזרה שונה. ישנן נשים עם חזה גדול יותר, אחרות עם חזה קטן. יש נשים רחבות ויש צרות. על החזייה שאותה אנו בוחרות להתאים במדויק לגזרה ולמבנה הגוף שלנו ולכן ישנה חשיבות רבה מאד במדידתה ובהתייחסות נקודתית להיקפים שלנו.
לחצי כאן למדריך - כך תמצאי מידת החזייה המדויקת עבורך

 

הסגנון האישי וההעדפה שלנו
גם להעדפה אישית יש מקום ועליה להילקח בחשבון. מעבר לסטייל ולסגנון האישי שלנו, חשוב שאותה חזיית ספורט שבחרנו תענה לנו על כל הצרכים: תהיה תומכת, נוחה, תאפשר לנו לנוע בחופשיות ולהרגיש בטוחות אתה. כזו שנוכל ללבוש מעליה כל מה שנרצה – גופיה צמודה, חולצה גדולה ומשוחררת או חולצת ספורט, ולמעשה – להפיק מאותה חזייה את המקסימום ולהיות שבעות רצון ממנה. ולכן, הבנת הצרכים והגדרתם מראש יכולים לעזור לנו למצוא את חזיית הספורט הנכונה לנו, זו שתשרת אותנו נאמנה למשך תקופה ארוכה.