לדף התיירות וה דילים לחצו כאן
אינדקס אתרים
הצג את לעניין כדף הבית הוסף / צרף למועדפים
1
ג
אינדקס לעניין דף הבית אתרי ספורט מובילים בכל התחומים אתרי ספורט השקעות - שוק ההון - מניות -בורסות תיירות - דילים - מלונות - צימרים - טיסות לחול אתרים לילדים ולהורים - משחקים - לימודים - הורות הכירויות - אתרי הכרויות - אהבה ויחסים שימושון מחשבים ואינטרנט - מגזינים ומידע פרסום אתרים ליצירת קשר לחצו השוואת מחירים גג
אינדקס
אינדקס קישורים למידע בישראל מאמרים בנושא טכנולוגיה ומחשב שימושון מידע שימושי לוחות / קניות / מכירות פומביות / השוואת מחירים אינדקס אתרי ילדים ונוער רק דואר בעברית יענה! רק דואר בעברית יענה! אינדקס אתרי ילדים ונוער לוחות / קניות / מכירות פומביות / השוואת מחירים שימושון מידע שימושי מאמרים בנושא טכנולוגיה ומחשב אינדקס קישורים למידע בישראל אינדקס קישורים למידע בישראל מאמרים בנושא טכנולוגיה ומחשב שימושון מידע שימושי לוחות / קניות / מכירות פומביות / השוואת מחירים אינדקס אתרי ילדים ונוער רק דואר בעברית יענה! אינדקס קישורים למידע בישראל מאמרים בנושא טכנולוגיה ומחשב שימושון מידע שימושי לוחות / קניות / מכירות פומביות / השוואת מחירים אינדקס אתרי ילדים ונוער רק דואר בעברית יענה! רק דואר בעברית יענה! אינדקס אתרי ילדים ונוער לוחות / קניות / מכירות פומביות / השוואת מחירים שימושון מידע שימושי מאמרים בנושא טכנולוגיה ומחשב אינדקס קישורים למידע בישראל אינדקס קישורים למידע בישראל מאמרים בנושא טכנולוגיה ומחשב שימושון מידע שימושי לוחות / קניות / מכירות פומביות / השוואת מחירים אינדקס אתרי ילדים ונוער רק דואר בעברית יענה! רק דואר בעברית יענה! אינדקס אתרי ילדים ונוער לוחות / קניות / מכירות פומביות / השוואת מחירים שימושון מידע שימושי מאמרים בנושא טכנולוגיה ומחשב אינדקס קישורים למידע בישראל אינדקס קישורים למידע בישראל מאמרים בנושא טכנולוגיה ומחשב שימושון מידע שימושי לוחות / קניות / מכירות פומביות / השוואת מחירים אינדקס אתרי ילדים ונוער רק דואר בעברית יענה! אינדקס קישורים למידע בישראל מאמרים בנושא טכנולוגיה ומחשב שימושון מידע שימושי לוחות / קניות / מכירות פומביות / השוואת מחירים אינדקס אתרי ילדים ונוער רק דואר בעברית יענה! אינדקס קישורים למידע בישראל מאמרים בנושא טכנולוגיה ומחשב שימושון מידע שימושי לוחות / קניות / מכירות פומביות / השוואת מחירים אינדקס אתרי ילדים ונוער רק דואר בעברית יענה!


חופשה בארץ עם ילדים

כאשר הקיץ מתקרב ואתו גם החופש הגדול האפשרות לטיול משפחתי עומדת על הפרק.
בין אם התגעגעתם לירוק ולמים ובין אם התגעגעתם למדבר, אין צורך לנסוע לקצה השני של העולם.
חופשה עם הילדים יכולה להיות הזדמנות לזמן איכות יחד וחוויה שתמיד תזכרו בה לטובה, אך עלולה להיות גם חוויה מתישה.
לכן, לפני הנסיעה שווה להשקיע בתכנון. חשיבה מראש יכולה לחסוך לכם הרבה כאב ראש בהמשך הדרך.

אופי החופשה

כדי להחליט על סוג החופשה ואופייה יש להביא בחשבון מספר שיקולים. שיקול מרכזי הוא גיל הילדים. אם הילדים גדולים יחסית ועצמאיים, האפשרויות רבות יותר -  ניתן לצאת אתם לטיולים מאתגרים, למוזיאונים, לאטרקציות כגון פארקי מים ושעשועים. סבלנות הילדים עולה עם הגיל, ויורדת מחדש בגיל ההתבגרות. אם יש לכם ילדים בגילאים שונים, התכנון מאתגר אף יותר מכוון שהם עשויים להתעניין בדברים שונים. ככל שהילדים קטנים יותר כך תצטרכו לתכנן חופשה הכוללת יותר שגרה וסדר יום מובנה, מעט אטרקציות והרבה טבע ומקומות פתוחים בהם אפשר לזחול או להתרוצץ באופן חופשי. פיקניק בטבע או ארוחת בוקר במרפסת של הצימר עשויים להתאים יותר מחדר אוכל של מלון.
שיקול נוסף חשוב הוא יכולתכם הכספית. בילוי רב אטרקציות עם הילדים, אפילו בארץ, יכול להסתכם בסכום נכבד. הביאו בחשבון את מחירי הכניסות למקומות הבילוי, את הארוחות שתאכלו במסעדות, את עלות הנסיעות והלינה ועוד הוצאות בלתי צפויות. תכנון לפי תקציב יכוון אתכם לסוג הנופש שתבחרו – קמפינג באוהל, קראוון להשכרה,
צימר בצפון או מלונות באילת. זה דורש החלטה מצידכם - האם אתם רוצים "לצאת בזול", או דווקא להשקיע, להשתמש בחסכונות או אף לקחת הלוואות.

מי מחליט?
אמנם המילה האחרונה היא של ההורים, אך מומלץ לשתף ילדים גדולים יותר בתהליך התכנון. לפני היציאה לחופשה,
תוכלו לערוך ישיבה משפחתית, ובה לשתף את כל בני המשפחה שכבר מסוגלים לדבר. תנו לכל אחד להביע את רצונותיו ביחס לחופשה
וכך תוכלו לשלב בחופשה משהו מעניין עבור כל אחד. עם ילדים קטנים, תצטרכו להיות קשובים לצרכים שלהם במהלך החופשה, ולדעת שכל תכנית היא בסיס לשינויים.
בגיל ההתבגרות, אפשר לשקול לתת להם עצמאות במשך חלק משעות היום. יחד עם הזכויות באות גם החובות- בן ה- 14 שלכם יכול לשמור על אחיו בן ה- 5 וכך לאפשר לכם גם זמן איכות בלי הילדים במהלך החופשה.

מה חשוב לקחת ?

ככל שהילדים קטנים יותר, תצטרכו יותר בגדים להחלפה. אולי תעדיפו לכבס במהלך החופשה, מאשר לארוז את כל הארון. אם ילדיכם עדיין לא הולך, מנשא הוא אביזר מועיל בכל טיול.
אם לא לקחתם מספיק חיתולים תמיד תוכלו לקנות עוד, אבל אל תשכחו בבית את הדובי שאתו הוא רגיל להירדם. אפשר לתת לכל ילד לבחור מספר צעצועים אהובים, שאינם תופסים הרבה מקום.
ילדים אוהבים לאכול גם בין הארוחות, ואם הם רעבים זה לא יעבור בשתיקה. לכן חשוב שתמיד יהיה אתכם בתיק משהו שניתן לשלוף בקלות- סנדוויץ', פרי, פרות יבשים. לא חייבים להפוך את החופשה לבליסה לא מבוקרת של ממתקים, ישנם דברים רבים שאפשר לקחת ואשר מהווים תזונה סבירה.

מתי לנסוע?

לחופשות בחגים ובחופש הגדול יש יתרונות וחסרונות. מצד אחד, ישנם אתרים ואטרקציות,  אשר פתוחים רק בזמנים אלו, ובימי חול ולימודים הן פשוט סגורים. מצד שני, התורים במקומות אלה יהיו בהתאם, ואתם, עם שאר עם ישראל, תעמדו בתור.
אם חופשתכם אינה כוללת אטרקציות מסוג זה אלא מיועדת להיות חופשת הליכה וטבע, קחו בחשבון שבחגים ובחופשות כל פינת חמד שקטה עשויה להפוך לאתר מנגל פוטנציאלי. אך אם ילדיכם כבר במערכת החינוך, סביר להניח שאלו הזמנים בהם תוכלו לצאת לחופשה. בכל אופן, תזכרו תמיד שבאתם ליהנות.